Modern scandi house

Projekt domu dla wymagającego i świadomego Klienta, który nie bał się ciemnych barw. Właściwie z góry założeniem były grafitowe odcienie w połączeniu ze skandynawskim drewnem dla dodania przytulności. Jest minimalistycznie i ze smakiem. Postawiliśmy na dobrej jakości, odporne materiały i meble od projektantów z górnej półki. Spiek kwarcowy na blatach kuchennych jest niezniszczalny i przy tym cudownie wygląda!
W zabudowie telewizora musieliśmy uwzględnić pasję Inwestora i zaprojektować miejsce na płyty winylowe- cała biała szafa z prawej strony jest na to przeznaczona. Mega wygodna wielka sofa przeniesiona została ze starego mieszkania. Czasem wykorzystujemy zastane meble, jeśli są nadal piękne i się komponują.

Łazienka to istny salon kąpielowy w klimacie loftu. Ścianka prysznicowa na wymiar zrobiona u szklarza i betonowe płyty w formacie 120x60cm były marzeniem Klientów. Do tego piękne lustra z Giera Design i mamy łazienkę idealną!

Hol wejściowy kryje mnóstwo szaf- w środku zielonych- dla efektu zaskoczenia. Na ścianie ulubiona grafika Klientki kupiona już wcześniej. To ona była inspiracją do koloru pufy i wnętrza szafy.

Podziel się