Jak wygląda projekt?

dlaczego-my-2016-005.jpeg

POZNAWANIE

Pierwszy etap projektu, to etap poznawania się. Powiedz nam na czym Ci zależy, czego oczekujesz, jak żyjesz, a my powiemy Ci, co możemy zrobić dla Ciebie. Na tym etapie będziesz miał do zrobienia zadanie domowe, ankietę, poszukamy wnętrz lub architektury, jaka wpada Ci w oko, a następnie zajmiemy się naszą pracą.

SZUKANIE

To etap poszukiwania najlepszego rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania, będzie piękne, ale i ergonomiczne. Pokażemy Ci i wybierzemy najlepsze pierwsze pomysły.

KONCEPCJA

Wiemy, że cieżko czytać rzuty (czyli płaskie rysunki), dlatego koncepcję zaprezentujemy w formie wizualizacji (czyli obrazki 3D pokazujące wnętrza/architekturę). Zobaczysz dwie wersje, z których wybierzemy tę, która bardziej Ci się podoba.

MATERIAŁY

Na tym etapie zajmiemy się wyszukaniem dla Ciebie najlepszych materiałów i produktów. Ponieważ wiemy, że masz lepsze pomysły na spędzanie swojego wolnego czasu niż jeżdżenie po sklepach, dlatego wszystkie próbki materiałowe zobaczysz w jednym miejscu – u nas w pracowni. Będziesz mógł je dotknąć, poczuć ich faktury, zobaczyć jak grają ze sobą razem.

dlaczego-my-2016-006

RYSUNKI WYKONAWCZE

Ten czas poświęcimy na wykonanie rysunków dla wykonawców: dla hydraulików, elektryków, stolarzy wykonawców, tak aby każdy z nich wiedział, co ma robić. Przygotujemy listę zakupów i zestawienie wszystkich materiałów.

WYCENY I ZAMÓWIENIE

Możesz przygotować sam zamówienia wszystkich produktów i materiałów zgodnie z listą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz także zlecić te prace nam. Sprawdzimy wtedy za Ciebie poprawność ofert i zamówień. Przygotujemy wszystko tak, aby znalazło się w odpowiednim czasie na budowie, a Ty żebyś nie musiał się nimi martwić.

NADZÓR AUTORSKI / ZASTĘPSTWO INWESTORSKIE

Jeśli chcesz, możemy się także zająć budową. Dopilnujemy wykonawców. Będziemy raportować postęp prac. Na koniec możemy zrobić piękne zdjęcia, a nawet dobrać ostatnie dodatki… A Tobie pozostanie…

PRZEPROWADZKA

… z walizką na kółkach do pięknego, nowego, czystego mieszania… Uwielbiamy ten etap.