Blog

Prowadzenie bloga to przedsięwzięcie, które pozwala na dzielenie się wiedzą, inspiracjami i doświadczeniem z innymi. W naszym przypadku, wybór tematyki związanej z architekturą i wnętrzami był naturalnym wyborem. W dzisiejszym poście chciałybyśmy podzielić się z Wami kilkoma powodami, dlaczego zdecydowałyśmy się na prowadzenie bloga w tej dziedzinie.

  1. Po pierwsze to nasza pasja i zainteresowanie: Architektura i wnętrza są naszą pasją od dawna. Interesujemy się ich różnorodnością, wpływem na nasze życie oraz sposobem, w jaki kształtują przestrzeń, w której mieszkamy i pracujemy. Prowadzenie bloga daje nam możliwość pogłębiania tej pasji i dzielenia się nią z innymi.
  2. Inspiracja dla innych: Chcemy być źródłem inspiracji dla osób, które szukają pomysłów na urządzanie swojego domu, mieszkania czy biura.
  3. Edukacja i wiedza: Blog daje nam możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem związanych z architekturą i wnętrzami. Jest to dla nasz szczególnie ważne ze względu na brak edukacji architektonicznej w szkołach. Będziemy więc pisać o różnych technikach projektowania, materiałach budowlanych, zasadach aranżacji, ergonomii i wielu innych aspektach. A także jak uniknąć często bardzo kosztownych błędów na budowie.

W MENU po prawej stronie znajdziecie odnośniki do konkretnych tematów.

Zapraszamy!